sobota, 24 grudnia 2016

CHRISTMAS TIME

No i jest. W końcu wymarzony 24 grudnia. Wigilia. Dzień spędzany w gronie najbliższych. Wszyscy chodzą uśmiechnięci, zapracowani. Sprzątanie, mycie, gotowanie, pakowanie prezentów. A czy to na pewno chodzi o to? Przecież nie chodzi o zastawiony stół, jak najbardziej kolorową choinkę czy prezenty. To nie wspólne wyjście na pasterkę, które zresztą często kończy się zboczeniem z trasy. Nie chodzi o podzielenie się opłatkiem i życzenia. Chodzi o coś co płynie z Waszych serc.


Nie zapominajmy o tym, że pomimo tego że nazywamy to "wyjątkowym czasem" - taki powinien być codziennie. Zapominamy o życzliwości, o drobiazgach którymi możemy ranić bliską osobę. Zapominamy o obecności w ich życiu, o rozmowie. Zwyczajnej rozmowie, która dla nas wydaje się błaha a dla innych wyjątkowa. Dajmy bezpieczeństwo, a to samo dostaniemy w zamian. Twórzmy święta i tą magię na podstawie miłości. I nie tylko dziś. Róbmy to codziennie.


Ja osobiście życzę Wam, żebyście nie zapominali o tych, którzy Was potrzebują nie tylko w święta ale także każdego dnia. Życzę Wam aby spełniły się Wasze najskrytsze marzenia, aby rok 2017 był jeszcze lepszy niż 2016, aby nie zabrakło w nim uśmiechu i dumy z samych siebie. Aby ten rok był przepełniony miłością, szczęściem i serdecznością. Wesołych Świąt!


7 komentarzy:

 1. Pięknie! My z całą rodziną życzymy spokojnych i radosnych Świąt! Piękne zdjęcia! Aleś wyrosła! :*

  OdpowiedzUsuń
 2. o, sliczne paznokcie:)

  http://karolinaslomka.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękne paznokcie, pięknie, że jest w końcu wpis, ale najbardziej pięknie to wyszłaś na pierwszym zdjęciu - i tak jak ja lubię i wolę - w pełnym kadrze! Oby nie tylko od święta!

  OdpowiedzUsuń
 4. Ale świątecznie <3 Pięknie
  rilseee.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń